Ballina Lajme nacionale Ja çfarë ishte duke bërë i riu 18 vjeçar kur ra në...

Ja çfarë ishte duke bërë i riu 18 vjeçar kur ra në lumë në Gjermani

104
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe një i ri kosovar ka humbur jetën në Gjermani.

Një rast tjetër tragjik ka ndodhur këtë javë në Gjermani. Indeksonline mëson se i riu, Argjend Çitaku është gjetur pa ndjenja në rajonin ku po jetonte. Hetimet dhe dyshimet e para tregojnë se kosovari ka rënë në një lum afër fushës ku po luante futboll.

Indeksonline mëson se 18 vjeçari është nga fshati Runik i Skënderajit. Bëhet e ditur se trupi i të ndjerit ka arritur në Kosovë dhe se sot do të bëhet varrimi i tij.

---- ---- ----
-----