Ballina Lajme nacionale Ishte zhdukur prej 4 ditësh, punëtori i Rrugës së Arbrit gjendet i...

Ishte zhdukur prej 4 ditësh, punëtori i Rrugës së Arbrit gjendet i mbuluar me dhe…

50
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një person është gjetur i pajetë ditën e sotme në njësinë Xibër, Klos. Viktima rreth 45-vjeç ishte shpallur në kërkim prej 4 ditësh.

Ai ishte punëtor në Rrugën e Arbrit. Kanë qenë banorë të zonës përreth që kanë gjetur të mbuluar me dhe 45-vjeçarin

---- ---- ----
-----