Ballina Showbiz Ishte i lidhur me aktoren më të bukur turke, Sinan ndahet nga...

Ishte i lidhur me aktoren më të bukur turke, Sinan ndahet nga e dashura

68
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Furkan Andic është një prej aktorëve më të pëlqyer të kinematografisë turke.

Me rolet e tij ai arriti të jetë shumë i njohur jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Sinanit’ në serialin, ‘Hakmarrje e ëmbël’.

Ai është shumë i përfolur për jetën private e sidomos për lidhjet e tij.

Sinan ishte e lidhur me aktoren turke, Dilan Cicek Deniz dhe së fundi mediat turke raportojnë se janë ndarë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----