Ballina Showbiz Ish-burri i Sasës takon të dashurën me fëmijët, reagime të papritura

Ish-burri i Sasës takon të dashurën me fëmijët, reagime të papritura

478
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktorja e mirënjohur, Adriana Matoshi po bëhet çdo ditë e më shumë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Edhe pse filloi karrierën qysh moti, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ që po e bën gjithnjë e më të popullarizuar, shkruan ORAinfo.

‘Sasa’ është tejet e komentuar edhe për jetën e saj private ku jeton me katër fëmijët e saj dhe e ndarë nga burri.

E ish burri i saj ka filluar jetën me një tjetër të dashur, e çdo herë paraqiten të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Sot ai ka publikuar një foto ku shihet se ka dalur në darkë me të dashurën dhe fëmijët e tij.

Duket se të gjithë po kalojnë mirë me njëri-tjetrin./ORAinfo/

---- ---- ----
-----