Ballina Showbiz Ish-burri i ‘Sasës’ e merr për herë të parë në krahë nipin...

Ish-burri i ‘Sasës’ e merr për herë të parë në krahë nipin e tij, shikoni reagimin emocionues

276
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Loredana ndryshon sërish ngjyrën e flokëve, kësaj radhe zgjodhi një shumë të veҫantë

Aktorja e mirënjohur, Adriana Matoshi po bëhet çdo ditë e më shumë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Edhe pse filloi karrierën qysh moti, është roli i ‘Sasës’ në serialin ‘O sa mirë’ që po e bën gjithnjë e më të popullarizuar, shkruan ORAinfo.

‘Sasa’ është tejet e komentuar edhe për jetën e saj private ku jeton me katër fëmijët e saj dhe e ndarë nga burri.

Loredana ndryshon sërish ngjyrën e flokëve, kësaj radhe zgjodhi një shumë të veҫantë

E ish burri i saj ka filluar jetën me një tjetër të dashur, e çdo herë paraqiten të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Por, sonte ai ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë në krahë nipin e tij të sapolindur.

Alberti në këtë foto duket shumë i emocionuar./ORAinfo/

Loredana ndryshon sërish ngjyrën e flokëve, kësaj radhe zgjodhi një shumë të veҫantë

---- ----
----
-----
-----