Ballina Showbiz Ish-banorja e “Big Brother” e dëshpëruar për flirte dhe për lekë: Kam...

Ish-banorja e “Big Brother” e dëshpëruar për flirte dhe për lekë: Kam 50 ditë pa bërë s*ks… (FOTO)

211
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ish-banorja e “Big Brother”, Genta Gjalpi, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. Gjithashtu ajo njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse.

----

Së fundmi, Genta ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj të cilët i kanë bërë mjaft pyetje intime.

I dashuri i ish-banores së BB ndodhet në Itali në këtë kohë pandemie, dhe Genta ka plot 50 ditë e 50 net pa marrëdhënie seksuale. Ndjekësit e kanë pyetur troç dhe ajo është përgjigjur me sinqeritet.

Ndër të tjera ajo është shprehur se i mungon jeta e natës dhe flirtet, duke bërë një listë të gjatë të gjërave që nuk ka në karantinë.

“Sa kohë ke pa bërë seks?”, e pyet dikush dhe Genta i përgjigjet menjëherë: “Ça të thotë motra jote, 50 ditë e 50 net që se kemi parë…me sy. Më mungon zemra ime, aq më tepër ai është në Italu, kush e di kur do takohem me të. 50 deri tani që s’kam bërë seks. Kaq ma qani hallin mos bëhem prapë murgeshë?

Për ça nuk plasëm thuaj, për parukeri, për kafe, për shëtitje, për thashetheme me shoqet, për pak flirte jo nëpërmjet Instagramit, po për lek, për ushqime pisllëqe jo gjëra shpie…po për patëllxhana me mish të grirë….plasëëëm që na plastë tëmthi jarebi”.

----- ----