Ballina Showbiz Ish-banorja e Big Brodher shfaqet përvëluese nga plazhi

Ish-banorja e Big Brodher shfaqet përvëluese nga plazhi

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ish-banorja e Big Brother Albania, Françeska Jaçe njihet për linjat e saj joshëse.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht publikon foto dhe video të ndryshme për fansat e saj në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

Se fundmi, Françeska ka publikuar një foto ku shfaqet përvëluese nga plazhi.

Me bikini ajo ‘shashtris’ me linjat e saj bombastike. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----