Ballina Lajme nacionale Isa Mustaf e Vjosa Osmani takohen me drejtuesit e Vetëvendosjes

Isa Mustaf e Vjosa Osmani takohen me drejtuesit e Vetëvendosjes

87
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vjosa Osmani dhe Isa Mustafa në takim me përfaqësues të Lëvizjes Vetëvendosje.

Kandidatja për kryeministre e LDK-së, Vjosa Osmani dhe kryetari i kësaj partie, Isa Mustafa nuk kanë humbur kohë shumë dhe menjëherë kanë filluar bisedimet me Lëvizjen Vetëvendosje.

Lajmin për Indeksonlin e ka konfirmuar anëtari i kryesisë së LDK-së, Lumir Abdixhiku.

Në takimin mes LVV-së dhe LDK-së po bisedohet për një koalicion të mundshëm parazgjedhor.

---- ----
----
----- ----
-----