Ballina LifeBizare Iriqi më i lumtur në botë, me mbi 1.5 milionë ndjekës në...

Iriqi më i lumtur në botë, me mbi 1.5 milionë ndjekës në Insta

86
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Iriqi më i lumtur në botë është duke bërë famë ndëkombëtare teksa “poston” foto nga udhëtimet e tij nëpër botë.

Herbee, ka mbledhur në total mbi 1,5 milionë ndjekës në instagram është kthyer në një fenomen në rrjetet sociale dhe ka sjellë benefite për pronaren e tij, Talitha Girnus, nga Wiesbaden në Gjermani.

Agjensi udhëtimesh kanë shprehur dëshirën që t’i paguajnë çdo udhëtim në mënyrë që ai të postojë foto të iriqit më të lumtur në botë në Instagramin e këtij të fundit.

---- ----
----
----- ----
-----