Ballina Showbiz Inva Mula thyen heshtjen pas raportimit për ndarje nga bashkëshorti, e thotë...

Inva Mula thyen heshtjen pas raportimit për ndarje nga bashkëshorti, e thotë të vërtetën

28
SHPËRNDAJE

Pas raportimit për ndarje nga bashkëshorti, Inva Mula e thotë të vërtetën.

Inva Mula ka treguar nëse është ndarë apo jo nga bashkëshorti.

Gjatë javës emri i Inva Mulës është lakuar në media pasi raportohej se ajo i ka dhënë fund marrëdhënies me bashkëshortin e saj, mjekun popullor, Hetem Ramdanin, shkruan lajmi net.

Këtë gjë Inva e ka mohuar përmes një prononcimi në emisionin “I ftuari”. E për ta dëshmuar se çifti janë bashkë dhe më të lumtur se kurrë, Inva së fudmi publikoi një fotografi të realizuar pas përfundimit të koncertit për Fondacionin “Gjelosh Gjokaj”.

Çifti përndryshe kanë 11 vite të martuar dhe së bashku kanë një vajzë e cila quhet Nina.

-----