Ballina Sport Inter, Milan dhe Juventus në garë për mesfushorin e Premier League

Inter, Milan dhe Juventus në garë për mesfushorin e Premier League

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nemanja Matic i Manchester United ka tërhequr vëmendjen e skuadrave elitare italiane.

Sipas një raporti të Daily Star mesfushori defensiv është në radarët e Juventus, Inter dhe Milan.

Kontrata e serbit shtatlartë skadon në fund të sezonit dhe tre klubet po luftojnë për ta siguruar lojtarin me parametra zero.

Ai është kthyer në një lojtar i padëshirueshëm në Old Trafford dhe trajneri Ole Gunnar Solskjaer i ka dhënë shumë pak minuta.

The post Inter, Milan dhe Juventus në garë për mesfushorin e Premier League appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ---- ----
-----