Ballina Teknologji Instagram vjen me një ndryshim të papritur

Instagram vjen me një ndryshim të papritur

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ndryshime në Instagram.

Çfarë do të mund të shihni me ndryshimin e ri në Instagram?

Një ndryshim i ri në Instagram mundëson përdoruesve të gjejnë më lehtë kë ata nuk pëlqejnë që të kenë në llogarinë e tyre, raporton “Independent”, transmeton lajmi.

Ndryshimi i ri lejon përdoruesit që të gjejnë më lehta ata që nuk pëlqejnë ti kenë në llogari dhe gjithashtu të shohin se cilët janë personat që keni kontakte më shumë.

Instagrami është duke u munduar që të ju afrojë sa më shumë me personat e që ju keni nevojë dhe me kalimin e kohës interesi dhe lidhja juaj mund të zhvillohet.

---- ----
----
-----
-----