Ballina Lajme nacionale Incidenti në Finiq/ I bie të fikët në takimin elektoral të Ramës

Incidenti në Finiq/ I bie të fikët në takimin elektoral të Ramës

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një zonjë, e cila po ndiqte me vëmendje premtimet e Ramës për zhvillimin e zonës minoritare të Finiqit ka pësuar një ulje të tensionit, ndërsa ndodhej vetëm pak hapa larg kryeministrit. Ajo është rrëzuar dhe menjëherë i është dhënë ndihma e parë.

Edhe Rama ndërpreu fjalën e tij për pak sekonda dhe e justifikoi gjendjen e saj të debulesës për shkak edhe të temperaturave të larta dhe aspak të favorshme për një takim elektoral.

---- ---- ----
-----