Ballina Sport Incident ne ndeshjen Olimpiakos-Bajern, tifozet gjermane ne spital

Incident ne ndeshjen Olimpiakos-Bajern, tifozet gjermane ne spital

26
SHPËRNDAJE

Një episod i pakëndshëm për futbollin është regjistruar në ndeshjen e futbollit mes të rinjëve të Olimpiakosit dhe Bajernit të Mynihut.

Në minutën e 84-t të ndeshjes të ndeshjes mes dy ekipeve U-19 huliganët e Olimpiakosit, pushtuan fushën me shkopa dhe materiale të forta nëpër duar dhe sulmuan tifozët miq të Bajernit.

Si pasojë e dhunës ndeshja u ndërpre ndërsa pamjet e ndara nga mediat greke tregojnë pasojat e sherrit.

The post Incident ne ndeshjen Olimpiakos-Bajern, tifozet gjermane ne spital appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

-----