Ballina Showbiz Ilda Bejleri zbulon se ka ditëlindjen, ja sa vjeç mbush moderatorja bukuroshe...

Ilda Bejleri zbulon se ka ditëlindjen, ja sa vjeç mbush moderatorja bukuroshe (FOTO)

132
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Moderatorja bukuroshe Ilda Bejleri, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto ose video të ndryshme nga përditshmëria dhe sot përmes një postimi ka treguar se kjo nuk është thjesht një e dielë e zakonshme për të por është ditëlindja e saj.

----

Moderatorja bukuroshe e sportit, Ilda Bejleri, feston sot ditëlindjen. Lajmin e ka zbuluar vetë ajo nëpërmjet një postimi në profilin e saj në “Instagram”.

Ilda ka postuar një foto ku tregon se sot nuk është vetëm ditë e diel, por që ka edhe ditëlindjen. Teksa ka postuar një “selfie”, ajo shkruan: “19 janar, urime për mua. Faleminderit Zot”.

Por sa vjec mbush sot moderatorja? Ajo bën 33 vjeç, ndonëse ngjan shumë më re dhe mbetet një ndër vajzat më bukuroshe të ekranit. Ndjekësit, miqtë dhe kolegët nuk kanë hezituar ta urojnë me fjalët më të bukura në ditën e saj.

----- ----