Ballina LifeBizare Ikonat e modës që nga viti 1950, beteja mes bukurisë natyrale dhe...

Ikonat e modës që nga viti 1950, beteja mes bukurisë natyrale dhe estetikës së sotme (Fotot)

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
1985: Brooke Shields

Ka gra dhe vajza, bukuria dhe stili i të cilave i kanë bërë ato ikona … dhe ne ende i adhurojmë edhe sot.

Gazeta SHQIP mblodhi një listë të divave që ‘mbretëruan’ në skenën e modës çdo vit që nga viti 1950.

---- ----
----
----- ----
-----