Ballina LifeBizare Ikona e bukurisë/ Historia në foto e Sophia Loren, dashuroi gjithmonë të...

Ikona e bukurisë/ Historia në foto e Sophia Loren, dashuroi gjithmonë të njëjtin burrë

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shanset që universi të të sjelli ‘të duhurin’ janë 1 në 562.

Dhe nëse jeni kaq me fat sa ta takoni atë, asnjëherë nuk mund ta dini se sa mund të zgjasë dashuria juaj, por kjo nuk do të thotë që dashuria nuk do zgjasë.

Një histori frymëzuese është edhe ajo e Sophia Loren dhe Carlo Ponti./Top-Channel

---- ----
----
----- ----
-----