Ballina Sport Ikin dritat ne stadium, nderpritet ndeshja Vllaznia-Teuta

Ikin dritat ne stadium, nderpritet ndeshja Vllaznia-Teuta

11
SHPËRNDAJE

Ndeshja Vllaznia-Teuta eshte nderprere si pasoje e shkeputjes se furnizimit me energji ne Shkoder.

Në minutën e 15-të te takimit, në stadiumin “Loro Boriçi”, impianti ndriçues pati një problem duke sjell ndërprejen e ndeshjes për disa minuta.

Ne kohen kur mendohej se problemi u zgjidh, pak minuta pasi ndeshja rifilloi, në “Loro Boriçi” pllakosi errësira totale pasi këtë herë impianti u fik i gjithi, një situatë e që solli dhe irritimin e tifozëve.

The post Ikin dritat ne stadium, nderpritet ndeshja Vllaznia-Teuta appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.