Ballina Lajme nacionale Identifikohet! Ky është 23 vjeçari nga Kamenica që humbi jetën në aksidentin...

Identifikohet! Ky është 23 vjeçari nga Kamenica që humbi jetën në aksidentin me motor

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nga aksidenti me motor humbi jetën një person.

23-vjeçari F.Sadiku nga fshati Koretin e Komunës së Kamenicës ka vdekur pas një aksidenti të rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm.

I njejti ishte duke vozitur motorin e tij dhe ndërroi jetë pas përlasjes me një veturë.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur edhe miqt e tij përmes rrjeteve sociale.

Mësohet se si pasojë e aksidentit një person tjetër është në gjendje të rëndë.

Për një javë, dy persona kanë vdekur nga aksidentet në Kamenicë.

Të mërkurën e kaluar, nga aksidenti vdiq 49-vjeçari, Agim Bucolli.

---- ---- ----
-----