Ballina Sport Ibrahimovic këshillon Manchester United si të veprojë me Pogbanë

Ibrahimovic këshillon Manchester United si të veprojë me Pogbanë

14
SHPËRNDAJE

Zlatan Ibrahimovic ka thënë se Manchester United duhet ta lërë mesfushorin Paul Pogba të largohet nga “Old Trafford”.

Mesfushori ka qenë subjekt i thashethemeve të vazhdueshme gjatë kësaj vere, me Real Madridin dhe Juventusin si destinacionet e tij të mundshme.“Mendoj se nëse ai nuk dëshiron të qëndrojë, atëherë nuk ka kuptim ta mbajnë”, tha Ibrahimovic.

“Nëse ai dëshiron të jetë duku tjetër, atëherë duhet ta lejojnë të shkojë. Duhet ta përdorin këtë situatë dhe të sjellin në klub dikë që vërtet dëshiron të jetë pjesë e klubit”, shtoi Ibra.

The post Ibrahimovic këshillon Manchester United si të veprojë me Pogbanë appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

-----