Ballina Showbiz Ibrahim Rugovën nuk e keni parë asnjëherë kështu të rrethuar me këngëtarët...

Ibrahim Rugovën nuk e keni parë asnjëherë kështu të rrethuar me këngëtarët kosovarë

55
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Publikohet një foto e rrallë e Ibrahim Rugovës, i rrethuar me këngëtarët kosovarë.

Artistët gjithnjë gëzojnë një respekt dhe një vend të veçantë, falë krijimtarisë së tyre artistike apo muzikore.

E në një fotografi që po qarkullon nëpër rrjetet sociale vërehet kohë më parë kur disa këngëtarë të famshëm të estradës shqiptare kanë pozuar përkrah presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugova.

Këtu shihen këngëtarë si : Sabri Fejzullahu, Sinan Vllasalihu, Bajram Bylykbashi, Shkumbin Kryeziu e shumë të tjerë, e në krye qëndron edhe Ibrahim Rugova.

---- ----
----
-----
-----