Ballina Lajme nacionale I vihet flaka një banese në Prishtinë

I vihet flaka një banese në Prishtinë

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Digjet një banesë në Prishtinë, ekipet e zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Një banesë është duke u djegur në rrugën Hamëz Jashari në Prishtinë, me ç rast janë detyruar të largohen banorët nga ajo ndërtesë dhe ndërtesat përreth.

Zjarrfikësit dhe policia janë në vendin e ngjarjes.

---- ----
-----