Ballina LifeBizare I tha je e dehur, balerina spanjolle rreh policin (FOTO)

I tha je e dehur, balerina spanjolle rreh policin (FOTO)

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një balerinë spanjolle është arrestuar për dhunë ndaj uniformave blu, pasi goditi dhe tentoi të kafshonte një efektiv në një aeroport në Britani.

Raportohet se efektivi e kishte ndalur 33-vjeçaren dhe nuk po e lejonte të hipte në avion me pretendimin se ishte shumë e dehur.

Në këtë moment ajo e ka goditur duke rrëzuar në tokë dhe është hedhur sipër tij për ta kafshuar, por fatmirësisht për efektivin në ndihmë të tij i kanë shkuar kolegët.

Tashmë 33-vjeçarja Daiana Andreas Rivera nuk duhet të presë edhe 2 orë për t’u nisur në shtëpi, por të paktën edhe 2 muaj, kohë të cilën do ta kalojë pas hekurave.

---- ----
----
----- ----
-----