Ballina Lajme nacionale I riu kosovar humb jetën në një aksident të rëndë trafiku në...

I riu kosovar humb jetën në një aksident të rëndë trafiku në Gjermani

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

I riu kosovar humbi jetën në Gjermani.

Pasditen e së shtunës, në Hückelhoven të Gjermanisë ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku ku ka mbetur pa shenja jete një person.

Mediat në Gjermani bëjnë të ditur se personi i cili ka humbur jetën në këtë aksident është 35-vjeçar nga Mitrovica, me inicialet L.M.

Bëhet e ditur se deri te ky aksident erdhi pasi 35-vjeçari e humbi kontrollin e motoçikletës së tij dhe kështu iu nënshtrua plagëve vdekjeprurëse.

---- ---- ----
-----