Ballina Lajme nacionale I riu humbi jetën dje në ngjarjen e rëndë në Prishtinë, motra...

I riu humbi jetën dje në ngjarjen e rëndë në Prishtinë, motra e tij vjen me dedikim prekës

379
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Një ngjarje shumë e rëndë ndodhi gjatë ditës së djeshme në Prishtinë.

Pas të shtënave humbën jetën dy persona dhe dy të tjerë u lënduan dhe vazhdojnë të jenë në gjendje shumë të rëndë, shkruan ORAinfo.

Dyshohet se konflikti mes familjes Mehmeti dhe Rafuna nisi për motive pronësore.

Mefail Rafuna është njëri nga personat të cilën humbën jetën pas kësaj ngjarje.

E motra e tij sot ka bërë një postim në rrjetet sociale, të cilin ia ka dedikuar vëllaut të saj dhe me të cilin ka prekur të gjithë.

“Të zotit të madhërishëm jemi dhe tek ai do të kthehemi. U takofshim në parajsë, i dashur vëlla”- ka shkruar Drita, motra e të ndjerit./ORAinfo/

---- ----
-----