Ballina Showbiz “I pazëvendësueshmi”, Roza Lati tregon marrëdhënien që ka me Unikkatilin

“I pazëvendësueshmi”, Roza Lati tregon marrëdhënien që ka me Unikkatilin

42
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Moderatorja e njohur, Roza Lati tërheq gjithmonë vëmendje me deklaratat e saj. Së fundmi, ajo i ka dhënë mundësinë fansave të saj të bëjnë pyetjet që dëshirojnë.

Mirëpo, pyetja që ka tërhequr më shumë vemendje lidhet me reperin e famshëm Unikkatil.

Dikush e ka pyetur Rozën se çfarë mendimi ka për Unikkatilin dhe ajo nuk ka nguruar të flasë hapur.

“Mbreti. I pa-zëvendësueshmi. I pa-lëkunduri. Kënaqësi e madhe që më ka folloë back. Jam fanse e tija”, ka shkruar moderatorja.

Kujtojmë që reperi Viktor Paloka i njohur me emrin e artit Rebel a.k.a Unikkatil, jeton prej vitesh bashkë me familjen në Bronx të New York-ut. /abcnews.al

The post “I pazëvendësueshmi”, Roza Lati tregon marrëdhënien që ka me Unikkatilin appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----