Ballina Showbiz I pat të gjitha, por jo edhe nënën e Leartës në kanagjegj,...

I pat të gjitha, por jo edhe nënën e Leartës në kanagjegj, po duket si ‘kukull’

108
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për kanagjegj dhe po duket tejet e bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----