Ballina Sport I padëshiruar, Juve i kërkon mesfushorit të gjejë një klub të ri

I padëshiruar, Juve i kërkon mesfushorit të gjejë një klub të ri

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sky Sport shkruan se Sami Khedira është shumë pranë largimit nga Juventus.

Drejtuesit bardhezinj ia kanë bërë të qartë ish-mesfushorit të Gjermanisë të largohet brenda kësaj vere, teksa destinacioni më i mundshëm është rikthimi në Bundesligë

Deri tani ka pasur disa të interesuar për mesfushorin defensiv me klube nga Amerika, Katari, Kina dhe Turqia që janë gati ta presin krahëhapur 32-vjeçarin.

Megjithatë, akoma nuk ka nisur asnjë negociatë konkrete.

The post I padëshiruar, Juve i kërkon mesfushorit të gjejë një klub të ri appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
-----
-----