Ballina LifeBizare I nxehti në Tiranë, “stuhia” vjen të shtunën me “Portokalli” në sheshin...

I nxehti në Tiranë, “stuhia” vjen të shtunën me “Portokalli” në sheshin “Skënderbej”

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktorët e “Portokalli” do të jenë të shtunën me publikun kryeqytetas në Sheshin Skënderbej. Një transmetim i drejtpërdrejtë në Top Channel, do të sjellë në ekran një shfaqe Portokallie, po kësaj here jo në Teatrin Portokalli, por në shesh të hapur.

Spektakli mbërrin në Tiranë në kuadrin e Verë dhe Portokalle që zhvillohet për herën e tetë radhazi në shumicën e qyteteve kryesore të vendit.

Batutat më pikante, momente të performancave muzikore, por edhe origjinaliteti i markës Portokalli do të jenë zëti kryesor përreth dy orë live.

Aktorët do ju sjellim surpriza të shumta dhe ndërveprim me publikun në natën e gjatë të humorit Portokalli me “Verë dhe Portokalle”, të shtunën në Top Channel.

 

---- ---- ----
-----