Ballina Showbiz I njihni tani, por shikoni si dukeshin vite më parë nëna dhe...

I njihni tani, por shikoni si dukeshin vite më parë nëna dhe babai i Leartës

130
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me burrin e saj, disa vite më parë./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----