Ballina Showbiz I jep fund beqarisë futbollisti i njohur shqiptar

I jep fund beqarisë futbollisti i njohur shqiptar

32
SHPËRNDAJE

Edhe një futbollist shqiptar i ka dhënë fund beqarisë.

Emir Lenjani dje i dha fund beqarisë pasi lidhi kurorë me të dashurën që ishte në lidhje qe disa vite.

Të ftuar në dasmë ishin disa futbollistë familjarët dhe shokët e ngushtë që ta bëjnë sa më të paharruar natën për futbollistin e kombëtares shqiptare, shkruan lajmi.

Në rrjete sociale është duke qarkulluar një fotografi ku mund të shohim Emirin me bashkëshorten e saj emri i së cilës mbetet ende i pa identifikuar.

-----