Ballina Showbiz I japin fund, Rovena Dilo ndahet nga balerini

I japin fund, Rovena Dilo ndahet nga balerini

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kur bëhet fjalë për jetën private, Rovena Dilo preferon gjithmonë që të mos flase.

Këtë pjesë mundohet ta mbajë sa më hermetike dhe madje edhe për lidhjen e saj me balerinin Eltion Merja dihen shumë pak detaje.

Megjithatë së fundmi burime për “Panorama Plus” kanë treguar se Rovena është ndarë nga balerini pas 3 vitesh lidhje dhe 1 viti bashkëjetesë.

Ata nuk ndiqen më në Instagram dhe kanë fshirë të gjitha fotot që shfaqeshin bashkë.

Historia e tyre e dashurisë lindi në skenën e spektaklit “Dancing With The Stars” dhe ende nuk dihet arsyeja që çoi në këtë vendim.

The post I japin fund, Rovena Dilo ndahet nga balerini appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----