Ballina Sport I godet rrufeja gjatë ndeshjes, dy futbollistë përfundojnë në spital

I godet rrufeja gjatë ndeshjes, dy futbollistë përfundojnë në spital

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dy futbollistë kanë përfunduar në spital në Xhamajkë pas një rrufeje që ra në fushën e futbollit në një stadium në Kingston.

Rrufeja ra në minutën e 82-të në ndeshjes ndërsa dy lojtarët përfunduan të shtrirë, ndërsa u dërguan më pas me shpejtësi në spital. Njëri prej tyre është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Pamjet u regjistruan nga një spektator në ndeshjen e vlefshme për “Manning Cup” midis Wolmer’s Boys dhe Jamaica College.

The post I godet rrufeja gjatë ndeshjes, dy futbollistë përfundojnë në spital appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----