Ballina Showbiz I dobët dhe në gjendje të shpërfytyruar, dalin fotot e Princ Philip...

I dobët dhe në gjendje të shpërfytyruar, dalin fotot e Princ Philip kur lë spitalin

42
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Duka i Edinburgh ka dalë nga spitali pas 28 ditësh, ku qendroi i shtruar pas një operacioni të papritur, si pasojë e një infeksioni. Princ Philip arriti ta kalojë edhe këtë problem dhe do vazhdojë të tregojë kujdes nga shtëpia. Ai u kthye menjëherë në Winsdor Castle ku është izoluar me bashkëshorten e tij mbertëreshën Elisabeth për shkak të pandemisë.

99-vjeçari është fotografuar nga paparacët dhe nuk duket në gjendje dhe aq të mirë shëndetësore, ai shfaqet i dobët dhe në gjendje të shpërfytyruar .

Philip ka pësuar një sërë sëmundjesh gjatë viteve, duke përfshirë trajtimin për një arterie koronare të bllokuar në Spitalin Papworth në Cambridgeshire në dhjetor 2011 dhe një infeksion të fshikëzës në qershor 2012./abcnews.al

The post I dobët dhe në gjendje të shpërfytyruar, dalin fotot e Princ Philip kur lë spitalin appeared first on Abc News.

---- ----
-----