Ballina Showbiz I dha fund martesës pas 22 vitesh, David Guetta “kapet mat” me...

I dha fund martesës pas 22 vitesh, David Guetta “kapet mat” me modelen seksi

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Edhe 53-vjeç, David Guetta vazhdon të mbetet një nga DJ më të pëlqyer në të gjithë botën.

Ai është i dashuruar me 25 vjeçaren Jessica Ledon, ndërsa kohëve të fundit çifti është i pandashëm. Ata shfaqen kudo së bashku dhe padyshim janë në qendër të mediave rozë.

Së fundmi, çifti u pa në një plazh në Miami, ku ata silleshin si adoleshentë të dashuruar.

Më herët Guetta ishte martuar me Cathy Guetta, me të cilën ka dy fëmijë. Çifti u divorcua në vitin 2014, dhe disa muaj më vonë u bë publike lidhja e tij me 25-vjeçaren, për të cilën shumë spekuluan se ishte arsyeja e divorcit./abcnews.al

The post I dha fund martesës pas 22 vitesh, David Guetta “kapet mat” me modelen seksi appeared first on Abc News.

---- ----
-----