Ballina Showbiz I dashuri i Hazanit po çmend vajzat turke, a e dini kush...

I dashuri i Hazanit po çmend vajzat turke, a e dini kush është ai?

94
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Deniz është zeshkanja turke që ka pas vetes mijëra fansa që e dojnë jo vetëm për aktrimin, por edhe pamjen e saj tërheqëse.

Në publikun shqiptar erdhi si Hazan dhe në mënyrë të njëjtë fitoi edhe zemrat e shikuesve shqiptarë, përcjell ORAinfo.

Ajo duket se ka gjetur shpirtin e saj binjak në të gjitha drejtimet.

I dashuri i saj është një burrë shumë tërheqës dhe që aktorja me shumë krenari e shpërndan edhe në rrjetet sociale./ORAinfo/

---- ---- ----
-----