Ballina Lajme nacionale I buzëqeshur “ndan ftesa” për rrëzimin e Ramës, ja ku e zuri...

I buzëqeshur “ndan ftesa” për rrëzimin e Ramës, ja ku e zuri nata Bashën (Foto)

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nuk ishte vetëm Kavaja, qyteti ku u ndal ditën e sotme kryedemokrati Lulzim Basha. Në fakt ai ka bërë një tur përgjatë bregut të Adriatikut dhe në mbrëmje është ndalur në Elbasan.

Edhe aty është shoqëruar nga Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi. Në krah të tij shihen edhe ish-deputetët Endri Hasa dhe Aurel Bylykbashi si dhe kreu i PD në Elbasan, Eugen Isaj.

Edhe në këtë qytet Lulzim Basha është shfaqur i entuziazmuar dhe i qeshur, teksa bisedon me simpatizantët e PD në një bar me ujë, kafe apo pije freskuese dhe natyrisht i ka ftuar të marrin pjesë në protestës e 8 korrikut para Kryeministrisë.

---- ----
----
----- ----
-----