Ballina LifeBizare I bie peshqiri/ Fotoja që ka turpëruar Merkel

I bie peshqiri/ Fotoja që ka turpëruar Merkel

128
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në çdo dalje të saj publike, Angela Merkel kujdeset që të jetë e kuruar dhe e veshur mjeshtërisht.

Liderja gjermane është mjaft e heshtur për sa i përket jetës private dhe rrallë zbulon detaje.

Por, disa foto të publikuara në media disa viteve më parë, tregojnë “zonjën e hekurt” në momente aspak të zakonshme për të.

---- ----
----
----- ----
-----