Ballina Showbiz Humbi shumë kilogram, nuk do të besoni si duket trupi i Lindës...

Humbi shumë kilogram, nuk do të besoni si duket trupi i Lindës pas lindjes

56
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Linda Halimi është ndër këngëtaret me të pëlqyera nga shqiptarët.

Krahas këngës, ajo njihet edhe për transforimin e saj të madh në pamje, përcjell ORAinfo.

Nga një femër më mbipeshë, Linda tani është bërë një nënë me linja trupore që do t’i dëshironte çdo femër.

Ajo muaj me parë është bërë nënë, dhe tani linjat e saj trupore janë rikthyer.

Linda ka publikuar sot një foto ku ekpozon trupin e saj joshës.

Ndërsa beli i saj i hollë merr gjithë vëmendjen.

Trnasformimi i madh i Lindës duhet të jetë motiv për të gjitha femrat me mbipeshë. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----