Ballina Showbiz Humbi 27 kile, Gili duket ‘manikene’ në projektin e ri

Humbi 27 kile, Gili duket ‘manikene’ në projektin e ri

87
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe një këngë e re është publikuar sot.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Gili sapo ka publikuar projektin e ri muzikor.

“Ashiqare” mban titullin kënga dhe është publikuar me videoklip në të cilin Gili duket shumë bukur, shkruan rtv21.tv

Për muzikën dhe tekstin është përkujdesur Ilir Berani, ndërsa për orkestrimin Ervin Gonxhi. Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të “Xixa Music” në Youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=vs_DsuqZQ5Y

Projekti parapark i këngëtares titullohet “Fustani”, të cilin e ka publikuar më 10 korrik.

---- ----
----
-----
-----