Ballina Showbiz Humbi 27 kile, Gili befason me format e saj

Humbi 27 kile, Gili befason me format e saj

109
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo ka lënë gjurmë në skenën muzikore.

Këngëtarja shumë e pëlqyer nga publiku, Gili dhe tekstshkruesi, Ilir Berani janë një ndër çiftet më të dashura të estradës. Gili dhe Ilir Berani fillimisht ishin shokë banke, e pastaj u bënë edhe shokë jete.

Mbrëmë për dyshen e njohur ka qenë një natë e veçantë, ata mbrëmë festuan 35 vjetorin e maturës, shkruan rtv21.tv Me këtë rast Gili ka publikuar një fotografi bashkë me Ilirin ku çifti duken shumë bukur.

---- ----
-----