Ballina Lajme nacionale Humbet një vajzë nga Gjilani

Humbet një vajzë nga Gjilani

71
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Zhduket një vajzë në Gjilan.

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24 orësh se kanë marrë një informacion se një vajzë e mitur ka ikur nga shtëpia.

Rasti është raportuar në polici rreth orës 17:00.

Prindi i të miturës ka njoftuar se vajza është larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer.

“Me 11.11.2019 ankuesi mashkull K/Shqiptare ka raportuar se vajza e tij femër K/Shqiptare është larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer”, shkruhet në njoftim të policisë.

---- ----
----
----- ----
-----