Ballina Lajme nacionale Humbet një vajzë e mitur nga Gjilani

Humbet një vajzë e mitur nga Gjilani

258
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Zhduket një vajzë e mitur nga Gjilani.

Një vajzë e mitur nga fshati Livoq i Ulët i Gjilanit është raportuar e zhdukur nga babai i tij.

Babai i saj i ka thënë policisë se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njoftimi i plotë i policisë:

Fsh. Livoq i ultë, Gjilan 25.07.2019 – 13:00. Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka informuar se e bija e tij e mitur femër K-Shqiptare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

---- ----
----
-----
-----