Ballina Lajme nacionale Humb ndjejat në autobus, ndërron jetë një person në Komoran

Humb ndjejat në autobus, ndërron jetë një person në Komoran

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ngjarje e rëndë e rëndë ka ndodhur ë Komoran.

Një person ka vdekur në Komoran pasi është alivanosur në autobus, përcjellë Indeksonline.

Siç bënë të ditur Policia e Kosovës, viktima ishte duke udhëtuar me autobus dhe është alivanosur, kurse pas dërgimit të QKUK, ai ka ndërruar jetë.

Rasti është duke u cilësuar nga Policia si “Vdekje e Dyshimtë”, derisa trupi i viktimës i është liruar familjarëve pr ceremoni mortore.

“Viktima mashkull K-Shqiptar i cili ishte duke udhëtuar me autobus, papritmas është alivanosur. Viktima me ambulancë është dërguar në QKUK dhe më pas ka vdekur. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës i është liruar familjarëve për ceremoni mortore”, thuhet në raportin e Policisë

---- ---- ----
-----