Ballina Lajme nacionale Humb jetën një person në Prishtinë, ra nga ndërtesa 40 katëshe

Humb jetën një person në Prishtinë, ra nga ndërtesa 40 katëshe

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një person humbi jetën sot në Prishtinë, pasi ra nga ndërtesa 40 katëshe.

Vdekjen e tij në vendin e ngjarjes e ka konstatuar ekipi mjekësor.

Rastin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës, duke mos bërë të ditura detaje shtesë.

Flora Ahmeti nga policia e Kosovës ka treguar se për rastin janë njoftuar të gjitha organet kompetente.

Ende nuk dihen motivet dhe arsyet e këtij rasti.

---- ----
----
----- ----
-----