Ballina Lajme nacionale Humb jetën një person në Prishtinë, ra nga ndërtesa 40 katëshe

Humb jetën një person në Prishtinë, ra nga ndërtesa 40 katëshe

11
SHPËRNDAJE

Një person humbi jetën sot në Prishtinë, pasi ra nga ndërtesa 40 katëshe.

Vdekjen e tij në vendin e ngjarjes e ka konstatuar ekipi mjekësor.

Rastin e kanë konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës, duke mos bërë të ditura detaje shtesë.

Flora Ahmeti nga policia e Kosovës ka treguar se për rastin janë njoftuar të gjitha organet kompetente.

Ende nuk dihen motivet dhe arsyet e këtij rasti.