Ballina Showbiz Humb jetën në aksident moderatorja e njohur

Humb jetën në aksident moderatorja e njohur

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një lajm trishtues ka goditur fushën e show-bizzit.

Shuhet në një aksident prezantuesja e njohur britanike Emily Hartridge. Ajo ka humbur jetën gjatë ditës së premte në një aksident që ndodhi në jug të Londrës.

35-vjeçarja të jetë viktimë e aksidentit që përfshiu një motor Scooter ku ajo udhëtonte dhe një kamion, të premten në Battersea.

Hartridge ishte yll edhe në YouTube, ku kishte më shumë se 340 mijë ndjekës në kanalin e saj dhe shumë ndjekës në Twitter dhe Instagram.

Kanali i saj në youtube, ofronte këshilla shëndetësore dhe jetese,

Ajo themeloi shfaqjen ’10 Arsyet pse ‘.

Pas humbjes së saj, mijëra njerëz kanë dërguar mesazhe ngushëllimi në rrjetet e saj sociale.

---- ----
-----