Ballina Lajme Bota/Rajoni Humb jetën duke u larë në pishinë

Humb jetën duke u larë në pishinë

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kukës.

Një djalë i mitur vetëm 12 vjeç ka qenë duke u larë në pishinë dhe ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Sot, fëmija i mitur A.L., rreth 12 vjeç, banues në Kukës, duke u larë në pishinë në fshatin Kodër Lumë, ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes ku po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

---- ---- ----
-----