Ballina Lajme nacionale Hoxha: Do jetë qasja reciproke ndaj ministres së kulturës nëse vazhdon me...

Hoxha: Do jetë qasja reciproke ndaj ministres së kulturës nëse vazhdon me këtë hov

8
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Shkup, 11 mars – Sekretari gjeneral i Lëvizjes Besa dhe njëherit Ministri i Bujqësisë Arjanit Hoxha në emisionin Click Plus ka folur edhe për programën vjetore ne Ministrinë e Kulturës, ku zëvendësi i kësaj ministrie i takon Lëvizjes Besa.

I pyetur rreth % që i është ndarë kulturës shqiptare Hoxha vazhdoi duke thënë se qasja që ka Ministresha Stefoska ndaj zv.ministrit Sulejmani, të njejtën do e bëj edhe Hoxha në Ministrin e Bujqësisë ndaj zv.ministrit të LSDM-së.

“Qasja që e ka ministresha e kulturës ndaj zëvendsit të L. BESA do jetë reciproke me qasjen që do të kem ndaj zëvendësit tim të LSDM” vazhdoi Hoxha.

The post Hoxha: Do jetë qasja reciproke ndaj ministres së kulturës nëse vazhdon me këtë hov appeared first on KOHA.

---- ----
-----