Ballina Lajme nacionale Hoti raporton për 100 ditëshin para deputetëve

Hoti raporton për 100 ditëshin para deputetëve

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, sot nga ora 11:00 do të raportojë në Kuvend për 100 ditëshin e qeverisjes së tij.

Me kërkesë të Lëvizjes Vetëvendosje, Hoti do të raportojë para ligjvënësve nga përballja me pandeminë COVID-19, gjendjen sociale dhe ekonomike të qytetarëve të vendit dhe bizneseve, dialogu me Serbinë dhe subjektivitetin ndërkombëtar të Republikës së Kosovës.

The post Hoti raporton për 100 ditëshin para deputetëve appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----