Ballina Lajme nacionale Hoti premton mbështetje në identifikimin e mbetjeve mortore  

Hoti premton mbështetje në identifikimin e mbetjeve mortore  

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryeministri Hoti vizitoi Institutin e Mjekësisë Ligjore                                                           

Kryeministri Avdullah Hoti, vizitoi Institutin e Mjekësisë Ligjore, për të parë nga afër punën e  këtij institucioni si dhe për të ofruar mbështetje për identifikimin e mbi 300 mbetjeve mortore./21Media

The post Hoti premton mbështetje në identifikimin e mbetjeve mortore   appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----